Často kladené dotazy
Proč být v našem katalogu?

Umístěním odkazu do našeho katalogu a počítadla na Vaše stránky získáte nejen nové návštěvníky, kompletní přehled o návštěvnosti, ale i lepší pozice ve vyhledávačích díky naší službě optimalizace ve vyhlevávačích (SEO). ProfiAudit.cz držíme opravdu na profi úrovni - veškeré odkazy jsou ručně ověřované, firemní zápisy jsou na správnost ověřované telefonicky. Naším dlouhodobým cílem je poskytovat funkční odkazy a ověřené informace o firmách a jejich nabízeném zboží a službách.


Jaký je rozdíl mezi klasickým a firemním zápisem?

Jak už název napovídá, klasická registrace jak ji znáte je pro všechny webové stránky, firemní zápis je určen především pro firmy, kdy přináší několik dalších možností zviditelnění firmy a nabízených produktů a služeb na internetu.


Recenze webu a zkušenosti zákazníků (uživatelů) - jak tomu mám rozumět?

Internet je plný různých stránek, e-shopů, různých výhodných nabídek - v tom množství se nedá vyznat co je reálné a co může být podvod. Proto je tu naše služba recenze - v první fázi se dozvíte informace o webové stránce, mnohdy velmi podrobné, také je shrnuta nabídka a poskytnuté informace na dotyčné stránce a její reálnost. Zkušenosti zákazníků (uživatelů) jsou také nedocenitelné při výběru spolehlivého dodavatele.


Na stránky nechci umístit počítadlo, mohu i tak využít výhod ProfiAuditu?

Ano, stačí na stránky vložit kód počítadla o velikosti 1x1 bod, tzn. že není viditelné a nijak nenarušuje vzhled stránek.


Na stránky nechci umístit počítadlo vůbec.

Pokud na Vašich stránkách nebude počítadlo vůbec, bude odkaz umístěn pouze v katalogu. Nebude probíhat měření návštěvnosti, nebude probíhat optimalizace Vašich stránek ve vyhledávačích a na internetu.


Kde naleznu kód pro měření návštěvnosti?

Kód si můžete vygenerovat po přihlášení v sekci "můj ProfiAudit", kde naleznete také statistiky navštěvnosti a další informace.